fbpx

oto-Magazyn na wynajem 995m2 z showroomem Wrocław

Informacje
Cena
5 223 EUR
Numer oferty
1027
Miasto
Wrocław
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
5.25 EUR / m2
Powierzchnia
995m2
Dostępny od
2022-02-01
Data aktualizacji
2022-02-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
8
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowo-biurowa i ekspozycyjna znajduje się w miejscowości Bielany Wrocławskie, tuż pod Wrocławiem. Park charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna w module 995m2 w cenie około 5,50Eur/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Ostatni wolny moduł 995m2 dostępny od luty 2022

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 22.11.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Monika Dybowska
+48 728 984 893

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry