fbpx

oto-Magazyn na wynajem 9000m2 w Lublinie

Informacje
Cena
145 000 PLN
Numer oferty
565
Miasto
Lublin
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
16.11 PLN / m2
Powierzchnia
9000m2
Dostępny od
2021-11-01
Data aktualizacji
2021-11-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
inne
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Lublinie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, magazyn położony jest niedaleko węzła Lublin-Zadębie.

Powierzchnia dostępna w module 9000m2 w cenie około 17zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od maja 2023.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 20.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka
608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.
5 PLN: Koszty eksploatacyjne magazynu

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry