fbpx

Magazyn na wynajem 500m2 OKĘCIE WARSZAWA

Informacje
Cena
3 000 EUR
Numer oferty
448
Miasto
Okęcie
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
6 EUR / m2
Powierzchnia
500m2
Dostępny od
2022-10-01
Data aktualizacji
2022-10-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
---
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Warszawie na Okęciu charakteryzuje się bardzo dobrą komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.
Park jest zlokalizowany w pobliżu Al. Krakowskiej, co zapewnia bezpośredni dostęp do autostrad A2, S2, S8 i S7. 4 km od lotniska, Pełen dostęp do komunikacji miejskiej oraz parkingu P+R.

Powierzchnia dostępna to 500m2 w cenie około 6,00Eur/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Moduł dostępny od zaraz

Kontakt z nami pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry