fbpx

oto-Magazyn na wynajem 5840m2 Łazy

Informacje
Cena
30 368 EUR
Numer oferty
13
Miasto
Łazy
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
5.2 EUR / m2
Powierzchnia
5840m2
Dostępny od
2019-03-01
Data aktualizacji
2019-03-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
parking strzeżony
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana pod Warszawą charakteryzuje się bardzo dobrą komunikacją drogową, oraz łatwym dostępem dla pracowników.

Powierzchnia dostępna w module 5840 m2 w cenie około 5,20Eur/m2 z powierzchnią biurową w cenie 9,50Eur/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Moduł dostępny od kwietnia 2023

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry