fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1000m2 Okęcie

Informacje
Cena
6 000 EUR
Numer oferty
803
Miasto
Okęcie
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
6 EUR / m2
Powierzchnia
1000m2
Dostępny od
2022-10-07
Data aktualizacji
2022-10-07
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana na Okęciu charakteryzuje się bardzo dobrą komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.
Park jest położony w południowo-zachodnich granicach Warszawy, w pobliżu Alei Krakowskiej jego lokalizacja, zapewnia doskonały dostęp do autostrad A2, S2, S8, S7. Park znajduję się zaledwie 4 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Powierzchnia dostępna w module 1000m2 w cenie około 6,00Eur/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Moduł dostępny od zaraz

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 27.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Maria Zielińska
+48 606 820 024

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

8,5 PLN: Koszty eksploatacyjne magazynu

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry