fbpx

Magazyn na wynajem 2800m2 w Zabrzu

Informacje
Cena
10 640 EUR
Numer oferty
1141
Miasto
Zabrze
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.8 EUR / m2
Powierzchnia
2800m2
Dostępny od
2022-10-01
Data aktualizacji
2022-10-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
---
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Zabrzu, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników. Zlokalizowana w północno-wschodniej części miasta. Istnieje możliwość dostosowania pod produkcję.

Powierzchnia dostępna w module 2800m2 w cenie około 18zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny w Q1 2023.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka 608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry