fbpx

oto-Magazyn na wynajem 4600m2 Poznań

Informacje
Cena
119 900 PLN
Numer oferty
1121
Miasto
Batorowo
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
26.07 PLN / m2
Powierzchnia
4600m2
Dostępny od
2022-07-01
Data aktualizacji
2022-07-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
11
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Proponujemy powierzchnię produkcyjno – magazynową w wolnostojącym obiekcie w przemysłowej strefie Poznania. Bliska odległość od obwodnicy i autostrady A2 zapewnia bezpośredni dostęp do Berlina i Warszawy. Centrum jest również łatwo osiągalne dla wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Powierzchnia idealna pod produkcję, dostępna od lipca 2022r.
Hala magazynowa o powierzchni 4600m2 ogrzewana, wyposażona w 2 bramy z poziomu 0 oraz 2 DOK-i. Nośność posadzki 6t/m2. Wysokość netto 10m.

Część socjalno – biurowa – łącznie 560 m2 wykończona w wysokim standardzie. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Budynek wyposażony dodatkowo w rekuperację.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 22.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Obiekt posiada także parkingi dla pracowników przy budynku oraz duże place manewrowe. Własny transformator 630 KW.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Barbara Stańczak
+48 608 855 571

Monika Dybowska
+48 728 984 893

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry