fbpx

oto-Magazyn na wynajem 450m2 OKĘCIE

Informacje
Cena
2 250 EUR
Numer oferty
537
Miasto
Okęcie
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
5 EUR / m2
Powierzchnia
450m2
Dostępny od
2021-09-01
Data aktualizacji
2021-09-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
8
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Warszawie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna w module 450m2 z powierzchnią biurową. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe:
22 245 21 37

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry