fbpx

oto-Magazyn na wynajem 4040m2 Chorzów

Informacje
Cena
14 544 EUR
Numer oferty
941
Miasto
Chorzów
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.6 EUR / m2
Powierzchnia
4040m2
Dostępny od
2022-05-20
Data aktualizacji
2022-05-20
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
garaż wolnostojący
Wysokość pom.
---
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Chorzowie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową.

Powierzchnia dostępna w module 4040m2 w cenie około 17zł/m2. Możliwość wynajęcia biura do 600m2.Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od zaraz.

Dane kontaktowe:
Robert Pałyszka 608 222 055
Marcin Stankiewicz 608 759 555

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry