fbpx

oto-Magazyn na wynajem 380m2 w Piasecznie

Informacje
Cena
11 780 PLN
Numer oferty
1124
Miasto
Piaseczno
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
51.22 PLN / m2
Powierzchnia
230m2
Dostępny od
2022-11-01
Data aktualizacji
2022-11-01
Stan nieruchomości
dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
---
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Piasecznie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.

Powierzchnia dostępna to 380m2 w tym 150m2 biura w cenie około 31zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od listopada 2022.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 08.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Maria Zielińska
+48606820024

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry