fbpx

oto-Magazyn na wynajem 3400m2 Sosnowiec

Informacje
Cena
10 200 EUR
Numer oferty
581
Miasto
Sosnowiec
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3 EUR / m2
Powierzchnia
3400m2
Dostępny od
2023-02-01
Data aktualizacji
2023-02-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Sosnowcu, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową. Magazyn położony jest we wschodniej części Sosnowca zwanej Maczkami Bor, wzdłuż drogi ekspresowej S1 która łączy się z autostrada A4 na węźle Mysłowice 12 km na południe od nieruchomości.

Powierzchnia dostępna w module 3400m2 w cenie około 14zł/m2. Jest możliwa produkcja. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Robert Pałyszka 608 222 055
Marcin Stankiewicz 608 759 555

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry