fbpx

oto-Magazyn na wynajem 3400 m2 Tarnowo Podgórne

Informacje
Cena
12 920 EUR
Numer oferty
1133
Miasto
Tarnowo Podgórne
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.8 EUR / m2
Powierzchnia
3400m2
Dostępny od
2022-11-20
Data aktualizacji
2022-11-20
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym 6km od skrzyżowania krajowej drogi ekspresowej S11(węzeł Poznań Tarnowo Podgórne) z krajową drogą 92.

Powierzchnia dostępna w module 3400m2 cenie 3,80Eur/m2 z powierzchnią biurową zgodnie z zapotrzebowania Klienta. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Moduł dostępny od Listopada 2022

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 27.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Monika Dybowska
+48 728 984 893

Barbara Stańczak
+48 608 855 571

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

4 PLN: Koszty eksploatacyjne magazynu

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry