fbpx

oto-Magazyn na wynajem 3300m2 Czeladź

Informacje
Cena
9 900 EUR
Numer oferty
562
Miasto
Czeladź
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3 EUR / m2
Powierzchnia
3300m2
Dostępny od
2022-08-24
Data aktualizacji
2022-08-24
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Czeladzi, znajduje się kilka minut drogi od Katowic, zlokalizowana przy drodze krajowej 86 (łącząca Warszawę i czeską granicę w Cieszynie), w pobliżu skrzyżowania autostrady A4 z drogą ekspresową S1, tylko 30 km od Lotnisko Pyrzowice

Powierzchnia dostępna w module 3300m2 w cenie około 15zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od zaraz.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 24.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka 608 222 055
Marcin Stankiewicz 608 759 555

Kontakt z nami pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry