fbpx

oto-Magazyn na wynajem 3000m2 Słupsk

Informacje
Cena
12 000 EUR
Numer oferty
840
Miasto
Redzikowo
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
4 EUR / m2
Powierzchnia
3000m2
Dostępny od
2023-05-01
Data aktualizacji
2023-05-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
tak
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Redzikowie k. Słupska, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową.

Nowy park magazynowy będzie położony tuż przy drodze ekspresowej S6 łączącej Szczecin z Gdańskiem, na wysokości Redzikowa koło Słupska. Istnieje możliwość wynajęcia także większych powierzchni oraz modułów magazynowych cross-dock.

Powierzchnia dostępna w module 3 000m2 w cenie około 4,00 /m2 wraz z powierzchnią biurową. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od 2Q 2023r.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 30.05.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe:
Oddział Gdańsk: Maria Lal 692 066 676
Oddział Warszawa: Marcin Stankiewicz 608 759 555

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry