fbpx

oto-Magazyn na wynajem 2800m2 warszawa Błonie

Informacje
Cena
11 060 EUR
Numer oferty
1037
Miasto
Radonice
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.95 EUR / m2
Powierzchnia
2800m2
Dostępny od
2022-06-23
Data aktualizacji
2022-06-23
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana przy węźle autostradowym A2, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową.

Powierzchnia dostępna w module około 2800m2 w cenie około 3,95/m2. Powierzchnia socjalono biurowa wdług potrzeb do wybudowania. Cena nie zawiera opłaty eksploatacyjnej i opłat licznikowych (ogrzewania, wody, prądu ).

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 11.15.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry