fbpx

oto-Magazyn na wynajem 2160m2 Białymstok

Informacje
Cena
43 200 PLN
Numer oferty
928
Miasto
Białystok
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
20 PLN / m2
Powierzchnia
2160m2
Dostępny od
2022-05-10
Data aktualizacji
2022-05-10
Stan nieruchomości
dobry
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Białymstoku, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.

Powierzchnia dostępna to 2160m2 w cenie około 20zł/m2. Cena nie zawiera opłat licznikowych. Magazyn posiada dwa doki i jedna bramę 0.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 24.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Robert Pałyszka
608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry