fbpx

oto-Magazyn na wynajem 2150m2 WROCŁAW LOTNISKO

Informacje
Cena
10 535 EUR
Numer oferty
484
Miasto
Wrocław
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
4.9 EUR / m2
Powierzchnia
2150m2
Dostępny od
2021-12-01
Data aktualizacji
2021-12-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana we Wrocławiu tuż obok lotniska, 3,2 km od autostrady A8 i 20 minut (7 km) od zabytkowego Starego Miasta. Ta lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację nie tylko z centrum miasta, ale także z pobliskimi miastami poprzez nowo budowane autostrady.

Powierzchnia dostępna w module 2150m2 w cenie 5 Eur/m2 z powierzchnią biurową 338m2 w cenie 12 Eur/m2.

Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Moduł dostępny od marca 2023r.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 01.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Monika Dybowska
+48 728 984 893

Barbara Stańczak
+48 608 855 571

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry