fbpx

oto- Magazyn na wynajem 20 000 m2 Magnice/Wrocław

Informacje
Cena
57 000 EUR
Numer oferty
1095
Miasto
Magnice
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
INF EUR / m2
Powierzchnia
---
Dostępny od
2023-07-15
Data aktualizacji
2023-07-15
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana na obrzeżach Wrocławia przy węźle S8 oraz bezpośrednie sąsiedztwo autostrad A4, A8 oraz dróg ekspresowych S5 i S3 zapewnia wygodny dostęp do lokalnego rynku, a także wygodne połączenie z najważniejszymi miastami Polski.

Powierzchnia dostępna w module 20 000 m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych oraz opłat za media.

Powierzchnia dostępna od zaraz.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 1.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Monika Dybowska
+48 728 984 893

Barbara Stańczak
+48 608 855 571

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry