fbpx

oto-Magazyn na wynajem 16295m2- Stryków

Informacje
Cena
48 885 EUR
Numer oferty
520
Miasto
Stryków
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3 EUR / m2
Powierzchnia
16295m2
Dostępny od
---
Data aktualizacji
---
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Strykowie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna od 4Q2022r. w module 16295m2 w cenie około 14zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych i ogrzewania.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 23.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Maria Zielińska
+48 606 820 024

Aleksandra Mehenni
+48 692 229 899

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry