fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1600m2 Chłodnia Warszawa

Informacje
Cena
9 520 EUR
Numer oferty
500
Miasto
Ursus
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
5.95 EUR / m2
Powierzchnia
1600m2
Dostępny od
2022-10-01
Data aktualizacji
2022-10-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Ursus blisko trasy S8.

Powierzchnia dostępna w module 1600m2 w cenie około 5,95/m2. Posiada regulowaną wilgotność i temperaturę jest przystosowana pod magazynowanie farmaceutyków. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych i liczników ( woda, prąd, gaz).

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 15.11.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

DODATKOWE INFORMACJE:
Ogrzewanie: gazowe
Stan lokalu: bardzo dobry
Wysokość: 10
Typ wjazdu: doki
Wysokość zabudowy: 10

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry