fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1400m2 Bydgoszcz

Informacje
Cena
31 000 PLN
Numer oferty
936
Miasto
Bydgoszcz
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
22.14 PLN / m2
Powierzchnia
1400m2
Dostępny od
2022-08-01
Data aktualizacji
2022-08-01
Stan nieruchomości
do odświeżenia
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
---
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowo -handlowa zlokalizowana w Bydgoszczy, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna od 1.08.2023r. w wielkości 1400m2, podzielona na dwa poziomy (800m2, 600m2) w cenie około 22zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych i ogrzewania.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 20.10.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Aleksandra Mehenni
692 229 899

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry