fbpx

oto-Magazyn na wynajem 14000m2 Warszawa

Informacje
Cena
50 400 EUR
Numer oferty
637
Miasto
Warszawa
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.6 EUR / m2
Powierzchnia
14000m2
Dostępny od
2021-07-01
Data aktualizacji
2021-07-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Warszawie, niedaleko węzła Konotopa łączącego autostradę A2 i drogę ekspresowa S8.

Powierzchnia dostępna w module 14000m2 w cenie 3,60EUR/m2.Do magazynu przynależy 250 m2 biura w cenie 9,50 euro/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.
powierzchnia dostępna od lipca 2022r.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 16.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:
Maria Zielińska
+48 606 820 024

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

5,9 PLN: Koszty eksploatacyjne magazynu

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry