fbpx

Magazyn na wynajem 1180m2 Warszawa-Okęcie

Informacje
Cena
5 664 EUR
Numer oferty
412
Miasto
Okęcie
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
4.8 EUR / m2
Powierzchnia
1180m2
Dostępny od
2021-07-09
Data aktualizacji
2021-07-09
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
8
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana na Warszawskim Okęciu, tuż przy al. Krakowskiej charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna w module 1180m2 w cenie 4,80EUR/m2 z powierzchnią biurową 250m2 w cenie 10,00 EUR/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Powierzchnia dostępna od lipca 2023

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt z nami pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry