fbpx

oto-Magazyn na wynajem 11340m2 w Zabrzu

Informacje
Cena
32 319 EUR
Numer oferty
1096
Miasto
Zabrze
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
2.85 EUR / m2
Powierzchnia
11340m2
Dostępny od
---
Data aktualizacji
---
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
miejskie
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Zabrzu, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników, bardzo dobrze skomunikowana publicznym transportem.

Powierzchnia dostępna 11340m2 w cenie około 14zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny w 12 miesięcy od podpisania umowy.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 01.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka 608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry