fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1080m2 Warszawa Raszyn

Informacje
Cena
5 940 EUR
Numer oferty
461
Miasto
Raszyn
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
5.5 EUR / m2
Powierzchnia
1080m2
Dostępny od
2022-09-01
Data aktualizacji
2022-09-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
10
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Raszynie charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna w module 1080m2 w cenie około 27zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych oraz opłat za media.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 24.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry