fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1000m2 Grodzisk Maz.

Informacje
Cena
45 000 PLN
Numer oferty
340
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
45 PLN / m2
Powierzchnia
1000m2
Dostępny od
2022-11-03
Data aktualizacji
2022-11-03
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
11
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim, charakteryzuje się dobrą komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.

Powierzchnia dostępna w module 1000m2 z biurem 160m2 i socjalem na magazynie 30m2 w cenie około 45,00zł/m2. Cena nie zawiera opłat licznikowych (woda, prąd, gaz).

Powierzchnia dostępna od zaraz.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 15.11.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry