fbpx

oto-Magazyn na wynajem 1 434 m2 Warszawa Bronisze

Informacje
Cena
53 000 PLN
Numer oferty
1130
Miasto
Jawczyce
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
36.96 PLN / m2
Powierzchnia
1434m2
Dostępny od
---
Data aktualizacji
---
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
---
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
9
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Proponujemy powierzchnię produkcyjno – magazynową o nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż węźle w Morach. Jest to doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana, z łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną.

Powierzchnia dostępna od 4Q.2022 w module:
– magazyn około 1100m2, powierzchnia biurowo – socjalna – 2x 165m2 w cenie około 53 000 zł/m-c netto
Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 27.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Maria Zielińska
+48 606 820 024

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry