fbpx

oto-Magazyn na wynajem 10000m2 cross dock Gdańsk

Informacje
Cena
45 000 EUR
Numer oferty
825
Miasto
Gdańsk
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
4.5 EUR / m2
Powierzchnia
10000m2
Dostępny od
2023-04-01
Data aktualizacji
2023-04-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Gdańsku (Michałki), charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, położona jest przy obwodnicy południowej łączącej autostradę A1 z drogą krajową numer 7, w pobliżu węzła drogowego Błonie.

Powierzchnia dostępna w module 10 000m2 w cenie około 4,50 /m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych, i liczników (woda, prąd, gaz).

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 29.08.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Oddział Gdańsk: Maria Lal +48 692 066 676
Oddział Warszawa: Marcin Stankiewicz+48 608 759 555

Kontakt ze nami pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry