fbpx

oto-Magazyn na wynajem 5800m2 w Mysłowicach

Informacje
Cena
18 560 EUR
Numer oferty
932
Miasto
Mysłowice
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.2 EUR / m2
Powierzchnia
5800m2
Dostępny od
2022-08-01
Data aktualizacji
2022-08-01
Stan nieruchomości
luksusowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Mysłowicach, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, magazyn znajduje się 500m od drogi ekspresowej S1 i 2km od autostrady A4.

Powierzchnia dostępna w module 5800m2 w cenie około 15zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od listopada 2022.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 23.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka
608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry