fbpx

oto-Magazyn na wynajem 5000m2 w Zielonej Górze

Informacje
Cena
17 500 EUR
Numer oferty
696
Miasto
Zielona Góra
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.5 EUR / m2
Powierzchnia
5000m2
Dostępny od
2022-12-01
Data aktualizacji
2022-12-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
gazowe
Klimatyzacja
tak
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Zielonej Górze, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową. Magazyn położony jest blisko drogi S3.

Powierzchnia dostępna w module 5000m2 w cenie około 17zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od kwietnia 2023.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 01.09.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej:

Robert Pałyszka
608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry