fbpx

Magazyn na wynajem 980m2, biuro 80m2 Ożarów Maz.

Informacje
Cena
23 000 PLN
Numer oferty
1159
Miasto
Ożarów Mazowiecki
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
23.47 PLN / m2
Powierzchnia
980m2
Dostępny od
2023-01-01
Data aktualizacji
2023-01-01
Stan nieruchomości
do zamieszkania
Ogrzewanie
olejowe
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
3
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową. Znajduje się przy DK 92.

Powierzchnia dostępna to 980m2 magazynu i 80m2 powierzchni biurowo-socjalnej w cenie 23000zł. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od stycznia 2023.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry