fbpx

Magazyn na wynajem 650m2 w Pruszkowie

Informacje
Cena
33 300 PLN
Numer oferty
1163
Miasto
Pruszków
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
51.23 PLN / m2
Powierzchnia
650m2
Dostępny od
2022-11-10
Data aktualizacji
2022-11-10
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
7
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest w Pruszkowie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, magazyn jest doświetlony, jest możliwa produkcja, wysokość 7m.

Powierzchnia dostępna to 650m2 magazynu plus 250m2 biura w cenie 37zł/m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry