fbpx

Magazyn na wynajem 1300m2 w Rzeszowie

Informacje
Cena
32 500 PLN
Numer oferty
1162
Miasto
Rzeszów
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
25 PLN / m2
Powierzchnia
1300m2
Dostępny od
---
Data aktualizacji
---
Stan nieruchomości
dobry
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
8
Pomieszczenie soc.
tak
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest w Rzeszowie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników.

Powierzchnia dostępna to 1300m2 w cenie 25zł/m2. Dostęp do magazynu jest przez jedną bramę zero i jeden dok .Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej: Robert Pałyszka 608 222 055

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt
Zobacz na mapie
Przejdź do góry