fbpx

Magazyn na wynajem 1300m2 w Ożarowie Mazowieckim

Informacje
Cena
50 000 PLN
Numer oferty
1155
Miasto
Ożarów Mazowiecki
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
38.46 PLN / m2
Powierzchnia
1300m2
Dostępny od
2022-10-01
Data aktualizacji
2022-10-01
Stan nieruchomości
nowy
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
tak
Miejsce prakingowe
miejsce postojowe
Wysokość pom.
8
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Ożarowie, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową. Magazyn posiada biuro wielkości 350m2, plac manewrowy i miejsca parkingowe Wyposażony jest w dwie bramy 0 i rampę a także 2000m2 terenu do adaptacji.

Powierzchnia magazynu to 1300m2 w cenie 50 000zł. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od zaraz.

Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry