fbpx

Magazyn 3200 m2 Pruszcz Gdański przy S6/DW226

Informacje
Cena
11 900 EUR
Numer oferty
819
Miasto
Pruszcz Gdański
Typ transakcji
Wynajem
Cena za m2
3.72 EUR / m2
Powierzchnia
3200m2
Dostępny od
2022-11-01
Data aktualizacji
2022-11-01
Stan nieruchomości
bardzo dobry
Ogrzewanie
---
Klimatyzacja
---
Internet
---
Miejsce prakingowe
---
Wysokość pom.
12
Pomieszczenie soc.
---
Opis nieruchomości

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, charakteryzuje się świetną lokalizacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową.

Powierzchnia dostępna w module 3200m2, wraz z biurem 90m2. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych. Magazyn dostępny od 1 listopada 2022.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 02.11.2022r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.

Dane kontaktowe:

Marcin Stankiewicz
608 759 555

Kontakt ze mną pozwoli przedstawić Państwu więcej szczegółów oraz na życzenie umówię spotkanie z właścicielem, w celu obejrzenia przez Państwa danej nieruchomości.

Jeżeli magazyn nie spełni Państwa oczekiwań, zaproponuję inną powierzchnię.

Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

Kontakt

    Zobacz na mapie
    Przejdź do góry